BORD, senempire, fanérad alm, 1800-tal.

454283. BORD, senempire, fanérad alm, 1800-tal.

Svarvad benställning. Längd 118, bredd 69, höjd 80 cm.

Bruksslitage, repor, märken, smärre fanérskada, bordsskiva med spricka i fanéret.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 444