MATSALSSKÅP, Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

454176. MATSALSSKÅP, Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Överskåp med dubbla dörrar och bakomliggande hyllplan. Höjd 180,5 cm, bredd 117 cm, djup 48 cm.

Slitage. Slagmärken. Repor. Nyckel saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 432