MARMORPIEDESTAL, BRONSERAD, 1940/1950-TAL.

4539438. MARMORPIEDESTAL, BRONSERAD, 1940/1950-TAL.

Höjd 78, skiva 25 x 25 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 78, skiva 25 x 25 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 144