KAPTENSBORD, MASSIV MAHOGNY, 1900-TAL.

4539390. KAPTENSBORD, MASSIV MAHOGNY, 1900-TAL.

Höjd 54, längd 70, bredd 42 cm
Längd nedfälld 90 cm
Bredd nedfälld 62 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd nedfälld 90 cm
Bredd nedfälld 62 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 140