(7) RING, 18k guld, bismarklänk, Nils-Eric Södermark, NSE Guldvaror, Köping, 1900-talets mitt.

4539206. (7) RING, 18k guld, bismarklänk, Nils-Eric Södermark, NSE Guldvaror, Köping, 1900-talets mitt.

Storlek/innerdiameter 17 mm, omkrets 53 mm. Vikt 1,3 gram.

Normalt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Normalt bruksslitage.

Antal besök: 527