GRETA GERELL. Place de la Concorde.

4537089. GRETA GERELL. Place de la Concorde.

Olja på duk, 50 x 61 cm, inklusive ram 57 x 68 cm. Signerad och daterad Paris- 33 Gerell.

PROVENIENS
Privat svensk samling.

Smärre färgbortfall.

Greta Gerell (1898–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

PROVENIENS
Privat svensk samling.

Smärre färgbortfall.

Greta Gerell (1898–1982)

Antal besök: 608