BORD, allmoge, mössbord, bemålat trä. 1800-tal.

4536205. BORD, allmoge, mössbord, bemålat trä. 1800-tal.

Längd 91, bredd 62, höjd 67 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage. Märken. Färfbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 241