BORD, allmoge, mössbord, bemålat trä. 1800-tal.

4536173. BORD, allmoge, mössbord, bemålat trä. 1800-tal.

Med låda i sarg.

Längd 107, bredd 61, höjd 70 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage. Märken, färgfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med låda i sarg.

Antal besök: 353