EDVIN ÖHRSTRÖM. SKÅL, ARIEL, ORREFORS 1954.

4534914. EDVIN ÖHRSTRÖM. SKÅL, ARIEL, ORREFORS 1954.

Signerad, numrerad 2169 E, höjd 8,5 cm, diameter 16,5 cm.

Något lättare slitage.

Edvin Öhrström (1906–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

Något lättare slitage.

Edvin Öhrström (1906–1994)

Antal besök: 178