OLLE HJORTZBERG. "Långa raden", etsing, signerad och numrerad 40/100.

45341. OLLE HJORTZBERG. "Långa raden", etsing, signerad och numrerad 40/100.

27,5 x 22 cm.

Gulnat, ej examinerad ur ram.

Olle Hjortzberg (1872–1959)

Gör en kostnadsfri värdering!

27,5 x 22 cm.

Gulnat, ej examinerad ur ram.

Olle Hjortzberg (1872–1959)

Antal besök: 1 604