ESAIAS THORÉN. färglitografi, Vit torso.

4533892. ESAIAS THORÉN. färglitografi, Vit torso.

signerad, daterad -77 och numrerad 77/300,
39 x 32 cm,
totalt 57 x 48 cm.

Esaias Thorén (1901–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 32 cm,
totalt 57 x 48 cm.

Esaias Thorén (1901–1981)

Antal besök: 204