JOEL DUFSTRÖM olja på duk, signerad -62.

4533531. JOEL DUFSTRÖM olja på duk, signerad -62.

Dukmått 38x32 cm.
Rammått 48x42 cm.

Ram med smärre skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dukmått 38x32 cm.
Rammått 48x42 cm.

Ram med smärre skavmärken.

Antal besök: 149