ARVID ÖSTRÖM olja på pannå, signerad.

4532432. ARVID ÖSTRÖM olja på pannå, signerad.

Vårblommor.
Bildmått 25x20 cm.
Rammått 40x31 cm.

Ram med skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vårblommor.
Bildmått 25x20 cm.
Rammått 40x31 cm.

Ram med skavmärken.

Antal besök: 203