BRUNO MATHSSON. Fåtölj, "Eva", Bruno Mathsson, Karl Mathsson Värnamo.

453103. BRUNO MATHSSON. Fåtölj, "Eva", Bruno Mathsson, Karl Mathsson Värnamo.

Brännstämplad.

Bruksslitage, smärre fuktfläckar på sadeljord, märken.

Bruno Mathsson (1907–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

Brännstämplad.

Bruno Mathsson (1907–1988)

Antal besök: 830