BOKSTÄVER, 6 st, porslin. L,K,E,U,N,A. 1900-tal.

4528187. BOKSTÄVER, 6 st, porslin. L,K,E,U,N,A. 1900-tal.

Tidigare monterade på husfasad, reklam, logotyp, företag.

Höjd 20 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage. Smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20 cm.

Antal besök: 102