PERKOLATOR/KAFFEBRYGGARE 1800-talets mitt.

4526403. PERKOLATOR/KAFFEBRYGGARE 1800-talets mitt.

Koppar, mässing, glas och trä.
Fotogenbrännare.

Höjd 43 cm.

Bucklor, missfärgningar på kopparem.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fotogenbrännare.

Höjd 43 cm.

Antal besök: 257