JOSEF FRANK. PALL, KÖRSBÄR MED TEXTILKLÄDSEL.

4523176. JOSEF FRANK. PALL, KÖRSBÄR MED TEXTILKLÄDSEL.

modellnummer 647, design 1936,
klädsel i "Elefant", design Estrid Ericson 1930-tal,
h 40 cm,
dia 62 cm.

klädsel med slitage.

Josef Frank (1885–1967)

Gör en kostnadsfri värdering!

h 40 cm,
dia 62 cm.

klädsel med slitage.

Josef Frank (1885–1967)

Antal besök: 1 109