ÅKE JOHANSSON "GRÄNS VI" ETSNING, 25/50, SIGNERAD.

4521613. ÅKE JOHANSSON "GRÄNS VI" ETSNING, 25/50, SIGNERAD.

Motiv 29,5 x 16 cm
Rammått 51,5 x 41,5 cm.

Tema

Konst

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv 29,5 x 16 cm
Rammått 51,5 x 41,5 cm.

Tema

Konst

Antal besök: 188