BORDSFOTOGENLAMPA, zink och glas, 1800-tal.

451913. BORDSFOTOGENLAMPA, zink och glas, 1800-tal.

Fot i urnmodell, slipat oljehus i kristall. Höjd 69 cm.

Bruksslitage. Fot med genomgående spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 294