PETER KAMPEHL. LITOGRAFI 9/100, SIGNERAD.

4517748. PETER KAMPEHL. LITOGRAFI 9/100, SIGNERAD.

Motiv 48 x 37 cm
Rammått 60,5 x 50,7 cm.

Bubblig duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv 48 x 37 cm
Rammått 60,5 x 50,7 cm.

Bubblig duk.

Antal besök: 122