BÄNK, för offentlig miljö. 19/2000-tal.

4517542. BÄNK, för offentlig miljö. 19/2000-tal.

Kromad benställning med ribbor av bok.

Rygghöjd 114, längd 125 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 114, längd 125 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 212