MORMORSUR, 14k guld, 1900-tal. Bruttovikt 32 gram.

451693. MORMORSUR, 14k guld, 1900-tal. Bruttovikt 32 gram.

Mormorsur, 14k guld, diameter 33,5 mm, vikt 32 gram.

Inskription, monogram på baksidan. Bruksslitage. Repor. Fungerar vid inskrivning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 446