TORBORG LINDBERG-KARLSSON. Skulpturer, 3 delar trä, samer, ren ev ej Torborg Lindberg. Signerade T.L.

451672. TORBORG LINDBERG-KARLSSON. Skulpturer, 3 delar trä, samer, ren ev ej Torborg Lindberg. Signerade T.L.

Höjd 15- 16 cm.

Bruksslitage, ren saknar sina horn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15- 16 cm.

Antal besök: 1 665