SIDEBOARD, Gustaviansk stil. 1900-talets andra hälft.

451620. SIDEBOARD, Gustaviansk stil. 1900-talets andra hälft.

Längd 148, djup 41, höjd 79 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 536