ARKIVSKÅP Med jalusi, ek, 1900-talets mitt.

4515634. ARKIVSKÅP Med jalusi, ek, 1900-talets mitt.

Fanerat med ek. 2 jalusier.

Höjd 130
Bredd 107
Djup 40

(cm).

Ytslitage, skavmärken. 1 nyckelskylt saknas. OBS! Låst, nyckel saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanerat med ek. 2 jalusier.

Höjd 130
Bredd 107
Djup 40

(cm).

Nycklar saknas.

Antal besök: 438