JULPORSLIN 9 delar, bland annat Gefle.

4514605. JULPORSLIN 9 delar, bland annat Gefle.

Diameter 19 cm och mindre.
Höjd 13 cm och lägre.

Skador förekommer.
Krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 19 cm och mindre.
Höjd 13 cm och lägre.

Skador förekommer.
Krackelyrer.

Antal besök: 365