REDSKAP, för jordbruk, bemålat trä. 1800-tal.

4513616. REDSKAP, för jordbruk, bemålat trä. 1800-tal.

Längd 135 cm.

Bruksslitage. Lagningar, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 135 cm.

Antal besök: 148