SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA samt BRICKA, silver, rokokostil. Vikt 320 gram.

451186. SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA samt BRICKA, silver, rokokostil. Vikt 320 gram.

Importstämplad. Ciselerad dekor i form av rocailler. Förgylld insida. Gräddkanna, höjd 9 cm. Sockerskål, höjd 4,5 cm.

Bruksslitage. Obetydliga putsrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 327