LEIF PERSSON, AKVARELL, SIGNERAD, DATERAD 96.

4509797. LEIF PERSSON, AKVARELL, SIGNERAD, DATERAD 96.

Motiv 10 x 10 cm
Rammått 27 x 23 cm.

Tema

Konst

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv 10 x 10 cm
Rammått 27 x 23 cm.

Tema

Konst

Antal besök: 245