GOLVVAS, glas och plastrotting, 1950-tal.

450867. GOLVVAS, glas och plastrotting, 1950-tal.

Flätad plastrotting i gult och svart. Höjd 50,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 354