BENGT LINDSTRÖM. färglitografi, figurkomposition.

4505547. BENGT LINDSTRÖM. färglitografi, figurkomposition.

signerad EA,
54 x 75 cm,
totalt 61 x 81 cm.

något gulnad.

Bengt Lindström (1925–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

signerad EA,
54 x 75 cm,
totalt 61 x 81 cm.

något gulnad.

Bengt Lindström (1925–2008)

Antal besök: 149