OLJELAMPA, silver, medelhavsregionen, 1900-tal. Vikt 79 gram.

449999. OLJELAMPA, silver, medelhavsregionen, 1900-tal. Vikt 79 gram.

Längd 13 cm.

Bruksslitage, saknar propp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 13 cm.

Bruksslitage, saknar propp.

Antal besök: 562