Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
EUGEN TOR ELIASSON. Segelfartyg, olja på duk, signerad och -70.
449954. EUGEN TOR ELIASSON. Segelfartyg, olja på duk, signerad och -70.
68 x 46 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
68 x 46 cm.
Stadsauktion Sundsvall
712