MINIATYRTAVLOR, 8 st, reliefer. Kungaporträtt. 1800-tal.

449924. MINIATYRTAVLOR, 8 st, reliefer. Kungaporträtt. 1800-tal.

Inramade reliefer. 15 x 15 cm.

Bruksslitage, skador, sprickor i glas och reliefer, defekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 775