TEATERMASKER, 2 st, sk venetiansk. 19/2000-tal.

449739. TEATERMASKER, 2 st, sk venetiansk. 19/2000-tal.

Längd 33 - 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 33 - 40 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 968