STEFAN SJÖBERG, etsning/torrnål, komposition.

4495960. STEFAN SJÖBERG, etsning/torrnål, komposition.

Signerad och numrerad 17/200.
Rammått 36,5x27,5cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad och numrerad 17/200.
Rammått 36,5x27,5cm.

Bruksskick.

Antal besök: 153