JOHN ANDERSSON. Vas, Andersson & Johansson, Höganäs, 1900-tal.

4495907. JOHN ANDERSSON. Vas, Andersson & Johansson, Höganäs, 1900-tal.

Oxblodsglasyr. Signerad och märkt "nr 60".

Höjd ca 16 cm. Diameter ca 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Adress

Gumsbackevägen 5b
611 38 Nyköping
Sverige

Placering
M21
Antal besök: 208