GITARRFÖRSTÄRKARE, Bugera Vintage 5, 2000-tal.

4495316. GITARRFÖRSTÄRKARE, Bugera Vintage 5, 2000-tal.

Rörförstärkare, Bugera V5. 38 x 36 x 22 cm.

Bruksslitage, fungerar enligt uppgift.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 440