SKRIVPULPET, trä, Mayflower Collection, 19/2000-tal.

4494481. SKRIVPULPET, trä, Mayflower Collection, 19/2000-tal.

Längd 63, djup 47, höjd 120,5 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 289