KAFFESERVIS, 17 delar, "Eva", Stig Lindberg, Gustavsberg.

449439. KAFFESERVIS, 17 delar, "Eva", Stig Lindberg, Gustavsberg.

8 fat, diameter 12,5 cm.
9 koppar, diameter 8 cm.

Bruksslitage, nagg på en kopp samt micronagg på en.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 fat, diameter 12,5 cm.
9 koppar, diameter 8 cm.

Antal besök: 3 281