OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, OLJA PÅ PANNÅ, SIGNERAD STRÖM 44.

4494385. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, OLJA PÅ PANNÅ, SIGNERAD STRÖM 44.

Motiv 33 x 25 cm
Rammått 47 x 40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv 33 x 25 cm
Rammått 47 x 40 cm.

Adress

Flottiljvägen 24
39241 Kalmar
Sverige

Placering
T06
Antal besök: 141