CAFÈGRUPP, lättmetall, 3 delar, 19/2000-tal.

449329. CAFÈGRUPP, lättmetall, 3 delar, 19/2000-tal.

Vitlackerad. Bord, diameter 67 cm, höjd 66 cm.

Bruksslitage. Stolsbenen aning lös, måste efterdras.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 356