PIPSCHATULL, rokokostil, 1900-talets första hälft.

4491986. PIPSCHATULL, rokokostil, 1900-talets första hälft.

Med plats för 7 st pipor, längd 38, bredd 21, höjd 14 cm
Invändigt med gåvoplakett i silver.

Bruksslitage, repor.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Nycklar saknas.

Antal besök: 186