STIG ÅSBERG. Surrealistiskt landskap med get.

4490459. STIG ÅSBERG. Surrealistiskt landskap med get.

Etsning, signerad och daterad 1957, numrerad 278/310.

23,4 x 15,2 cm.

Rammått: 42 x 30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

23,4 x 15,2 cm.

Rammått: 42 x 30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 266