AXEL FRIDELL. Ingenjör Victor Hübinette, 1917.

4490437. AXEL FRIDELL. Ingenjör Victor Hübinette, 1917.

Etsning, signerad i blyerts.

19,5 x 14,7 cm.

Rammått: 39 x 31 cm.

Ej examinerad ur ram. Ytslitage. Gulnad.

Axel Fridell (1894–1935)

Gör en kostnadsfri värdering!

Etsning, signerad i blyerts.

19,5 x 14,7 cm.

Rammått: 39 x 31 cm.

Axel Fridell (1894–1935)

Antal besök: 164