BENGT ELLIS. "Man med blå kärra", olja på duk, signerad och daterad 1962.

448916. BENGT ELLIS. "Man med blå kärra", olja på duk, signerad och daterad 1962.

55 x 46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x 46 cm.

Antal besök: 594