OLLE CARLSTRÖM. "Fyrljus".

OLLE CARLSTRÖM. "Fyrljus".
4488363. OLLE CARLSTRÖM. "Fyrljus".

Färglitografi, signerad och numrerad 135/150, daterad -78.

48 x 54 cm.

Bladmått: 50 x 56 cm.

Ej ramad. Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

48 x 54 cm.

Bladmått: 50 x 56 cm.

Ej ramad. Smärre ytslitage.

Antal besök: 270