JACOBUS COELEMANS. EFTER. Etsningar, 2 st, troligen senare avdrag, 1800-tal.

4488018. JACOBUS COELEMANS. EFTER. Etsningar, 2 st, troligen senare avdrag, 1800-tal.

2 st på samma papper, plåtstorlek ca 2317,4 resp. 14,4x15,5 cm, rammått ca 65 x 48,5 cm.

Slitage, veck, fläckar, ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 136