KOMMOD Tidigt 1900-tal.

KOMMOD Tidigt 1900-tal.
4487544. KOMMOD Tidigt 1900-tal.

Gul-laserad furu. Fällbart lock samt skåpel.

Höjd 78
Bredd 51
Djup 41.5

(cm).

Ytslitage och märken, någon torrspricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 78
Bredd 51
Djup 41.5

(cm).

Antal besök: 201