SNURRFÅTÖLJ "Timeout" Mio, Samtida tillverkning.

4487447. SNURRFÅTÖLJ "Timeout" Mio, Samtida tillverkning.

Läderklädsel & formpressad trästomme, grå / silvertonad. Femdelad kromad fot. Ställbar rygg och nackstöd.

Sitthöjd 43
Höjd 100
Bredd 68

(cm).

Mindre bruksslitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 43
Höjd 100
Bredd 68

(cm).

Antal besök: 529